Balteam – Nowoczesne zabudowy z aluminium

Masz pytania? Zadzwoń:

(22) 497 56 78 Godziny: Pon. - pt.: 7:00-17:00, sob.:9:00-13:00

Markizy i rolety

Kompleksowe rozwiązanie osłonowe kontrola poziomu przenikania energii słonecznej.

Osłony przeciwsłonecznych umożliwia kontrolę poziomu energii słonecznej przenikającej do wnętrza budynku
W celu zwiększenia efektywności energetycznej i komfortu sterowania możliwe jest Zastosowanie pełnego sterowania automatycznego w osłonach przeciwsłonecznych
Ponadto stanowią one dodatkowy element ochrony dla osłony w przypadku odoziaływania niekorzystnych warunków atmosferycznych. W celu zwiększenia efektywności energetycznej i komfortu sterowania, możliwa jest integracja z systemami
oświetlenia, klimatyzacji i ogrzewania oraz wizualizacja bieżącego położenia osłon przeciwsłonecznych. Nowoczesne systemy automatyki cechuje także prosty montaż, łatwa konfiguracja i rekonfiguracja
Szeroka gama produktów daje nam duże możliwości aby dopasować komfortowe rozwiązanie.

Refleksole

Zewnętrzne rolety do powierzchni pionowych typu Refleksol to najlepsze rozwiązanie do zachowania stałej temperatury pomieszczeń nasłonecznionych. Refleksole to naturalna klimatyzacja i energooszczędność. Refleksole to komfort optyczny, estetyka i funkcjonalność.

System Veranda

System Veranda są to zewnętrzne rolety tekstylne do powierzchni poziomych. Rolety te zapewniają energooszczędność, komfort optyczny. Rolety Systemu Veranda charakteryzują się wysoką jakością wykonania i funkcjonalnością.

Żaluzje fasadowe

Żaluzje fasadowe zapewniają w pomieszczeniach komfort optyczny i termiczny. Żaluzje zmieniają wygląd fasady nadając jej ciekawy i nowoczesny wygląd. Wszystkie komponenty żaluzji charakteryzuje wysoka wytrzymałość i odporność na czynniki zewnętrzne.

Markizy

Markizy firmy SELT zapewniają znakomity komfort optyczny i termiczny. Markizy tarasowe to nie tylko ochrona ale również niepowtarzalny wygląd. Markizy są wykonane z najwyższej jakości materiałów.

Pergole

System Pergola to efektywne, estetyczne i relatywnie tanie wykorzystanie powierzchni przed lokalem restauracyjnym lub pubem.

Sunbreaker

Sunbreaker jest wysoce wydajnym zewnętrznym systemem przeciwsłonecznym, który może jednocześnie służyć jako ozdobny element architektoniczny budynku. Lamele oraz prowadnice wykonane z ekstrudowanego aluminium zapewniają lekkość konstrukcji jednocześnie oferując dużą wytrzymałość. Sunbreaker jest systemem ruchomym o zakresie obrotu piór 0-90 stopni, montowany może być w płaszczyźnie pionowej jak i poziomej.
Sunbreaker jest doskonałym sposobem na uatrakcyjnienie bryły architektonicznej budynku oraz znaczne zredukowanie zużycia energii przeznaczonej na klimatyzowanie pomieszczeń.

Kontakt

Numery tel.: (22) 497 56 78
+48 501 723 828
+48 502 728 783
+48 501 079 736

Adres: 05-082 Stare Babice,
ul. mjr. Mizikowskiego Władysława 7

Godziny otwarcia: poniedziałek - piątek: 7.00 - 17.00
sob.: 9.00 - 13.00

E-mail: biuro@balteam.com.pl